İngilizce Yeminli Çeviri

unnamed

İngilizce Yeminli Çeviri Hizmeti;

Bütün evraklar İngilizce yeminli tercümanlar tarafından çevirisi yapılır. İngilizce Çevirmenlerimiz, İngilizce mütercim tercümanlık bölümü veya bu dilde akademik eğitim aldıktan sonra uzun süre tercüme ofisimizle veya diğer çeviri bürolarında uzun süre İngilizce çeviri deneyim elde etmiş İngilizce tercümanlardır. Çevirmen kadromuzda bulunan kişiler bizim referansımız ve aldıkları eğitimin sonucunda noterden yapacakları İngilizce çevirileri bire bir ve aslına uygun yapacağına dair İngilizce yemin belgesini almış kişilerdir. Tüm çeviri işlemleriniz yeminli çevirmen kadromuzca yapılıp aslına uygun Türkçe İngilizce çeviri yapılır. İngilizce Yeminli çeviri işleminde fiyat farkı oluşturmaz. Yeminli çeviri süresini iş öncesinde size bildirmekteyiz süresi kısıtlı olan İngilizce metinin çevirisini zamanında teslim edebilmekteyiz.

Noter tasdikli İngilizce çeviri;

İngilizce yeminli çevirmen tarafından hazırlanan çevirinin noter tarafından tasdik edilmesi haline noter tasdikli İngilizce tercüme denir. Daha öncesinde bizim tarafımızdan çevrilen Türkçe İngilizce belgeyi noter onayı gerekliliği durumunda belgeyi bize getirerek İngilizce çeviriye noter tasdiki alınabilmektedir.

Genellikle İngilizce çeviri yaptırılan evrak çeşitleri nelerdir; Türkçe’ den İngilizce diline Ticaret sicil gazetesi, Türkçe’ den İngilizce diline Faaliyet belgesi, Türkçe’ den İngilizce diline imza sirküleri, Türkçe’ den İngilizce diline Diploma, Türkçe’ den İngilizce diline Transkript, Türkçe’ den İngilizce diline Nüfus cüzdanı, Türkçe’ den İngilizce diline Nüfus kayıt örneği, Türkçe’ den İngilizce diline Pasaport, Türkçe’ den İngilizce diline Sözleşme gibi birçok resmi evraklarınızın İngilizce diline resmi nitelikteki evraklar için noter tasdik talep edilerek İngilizce çeviri noterlik evrak niteliği kazanır.

İngilizce çevirmenlerimiz yıllardır bu tercüme mesleği içerisinde çevirmenlik yapması, deneyimlerini aslına uygun olarak, bire bir olarak İngilizce çeviriye yansıtmaktadır. Metin ister Türkçe den İngilizce diline çevrilecek olsun ister İngilizce den Türkçe diline bire bir olarak çevirisi yapılır. Bize yolladığınız metinde resim üzerine çalışma gerekliliği var ise çevirisi istenen metinin tasarımında ki gibi çalışma yapılarak istediğiniz şekilde İngilizce tercümeniz teslim edilmektedir.