İngilizce Tıbbi Tercüme

unnamed

İngilizce Medikal Tercümesi

İngilizce medikal tercüme, diğer alanlardaki tercümelere göre bilimsel ve tıbbi tecrübe gerektirmektedir. İngilizce bilimsel makalelerin, raporların ve diğer türlü dosyaların tercümesinin ne derece önemli olduğunun bilincinde olduğumuz için, sadece bu alanda kendini geliştirmiş deneyimli İngilizce tıbbi çeviri yapan İngilizce tercümanları çeviri büromuzda bulundurmaktayız.

İngilizce Tıbbi çeviri ya da diğer bir söyleyiş ile medikal tercüme, diğer çeviri türleri arasındaki en önemli olanlardan birisini İngilizce tıbbi tercüme olarak gösterebiliriz. Farklı tercüme alanlarında olduğu gibi titizlik ve hassasiyet isteyen bir alandır. Tıp dünyasında kaliteli bir İngilizce çeviri lüks değil, ihtiyaçtır. İngilizce alanda Medikal, İngilizce alanda Tıbbi tercüme yüksek bir profesyonellik seviyesi gerektirir ve sadece bu konuda uzman İngilizce tıbbi çeviri yapan çevirmenlerce yapılmalıdır.

İngilizce Tercüme büromuz, medikal ve tıp alanında ihtiyaç olan tüm tercümelerinizi uzman İngilizce tıbbi tercüme yapan tercümanlarımızın deneyimi ve bilgi birikimi ile sağlamaktadır.

İngilizce Tıbbi Tercümelerde Kalite, Standartlar ve Koşullar

İngilizce Tıbbi metinlerin içeriklerinin hayati öneme sahip oldukları düşünüldüğünde, İngilizce tıbbi tercümenin kalitesi, konusunun çok önemli olduğu ve bu konu üzerinde özellikle durulduğu herkesin takdirindedir.

İngilizce Tıbbi Tercüme Bürosu olarak  ingilizce tıbbi tercüme konusunda tüm müşterilerimize yüksek kalite garantisi sunmaktayız. İngilizce Medikal tercüme konusunda yetkin ve deneyimli ingilizce tıbbi çevirmen kadrosuyla hizmet vermekteyiz.

İngilizce konulu medikal, biyomedikal ve tıbbi tercüme konusunda bizimle görüşmeden kararınız vermeyiniz.

İngilizce Medikal Alanlarda Kısmı Olarak Tercümesini yapmış Olduğumuz Alanlar

İngilizce Tıbbi ve Farmasötik Dokümanlar

İngilizce Tıbbi Makaleler Çevirisi

İngilizce Tıbbi Kullanım kılavuzları Çevirisi

İngilizce Tıbbi Sigorta belgeleri Çevirisi

İngilizce Tıbbi Hastane belgeleri Çevirisi

İngilizce Tıbbi Patent başvuruları Çevirisi

İngilizce Tıbbi Laboratuvar testleri Çevirisi

İngilizce Tıbbi Web siteleri Çevirisi

İngilizce Tıbbi Broşürler Çevirisi

İngilizce Tıbbi Kataloglar Çevirisi

İngilizce Tıbbi Pazarlama materyalleri Çevirisi

İngilizce Tıbbi Tıbbi Yazılımlar Çevirisi

Medikal Tercümesini Yaptığımız Çeviri Alanları

Anjiyo Ünitesi İngilizce Tercümesi, Kemik İliği Nakli İngilizce Tercümesi,  Çocuk Hematolojisi İngilizce Tercümesi , Kemik ve Eklem Kanseri Cerrahisi İngilizce Tercümesi, Ağız ve Diş Sağlığı / Diş Hekimliği İngilizce Tercümesi, Kulak Burun Boğaz İngilizce Tercümesi, Ağrı Polikliniği İngilizce Tercümesi,                       Laboratuvar Sonuçları İngilizce Tercümesi, Alerji ve İmmünoloji İngilizce Tercümesi,  Medikal Onkoloji İngilizce Tercümesi, Algoloji İngilizce Tercümesi, Mikrobiyoloji İngilizce Tercümesi, Anestezi ve Reanimasyon İngilizce Tercümesi, Mikrobiyoloji Laboratuvarı İngilizce Tercümesi , Beslenme ve Diyetetik İngilizce Tercümesi, Nefroloji İngilizce Tercümesi, Beyin Tümörü İngilizce Tercümesi       Neurofeedback İngilizce Tercümesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi İngilizce Tercümesi, Nöroloji İngilizce Tercümesi İngilizce Tercümesi, Biyokimya İngilizce Tercümesi, Nükleer Tıp İngilizce Tercümesi, Biyokimya Laboratuvarı İngilizce Tercümesi, Obezite-Obezite Cerrahisi İngilizce Tercümesi  Check-up İngilizce Tercümesi , Odiyoloji İngilizce Tercümesi, Çocuk Cerrahisi İngilizce Tercümesi                     Organ Nakli İngilizce Tercümesi ve Çocuk İmmünolojisi İngilizce Tercümesi gibi bir çok alanda ingilizce tıbbi tercüme yapan tercüme büromuz, profesyonel ingilizce tıbbi tercüman kadromuz ile Türkiyenin bütün illerine İngilizce tıbbi çeviri hizmeti vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey İngilizce tıbbi tercümesini istediğiniz dosyayı bize e-posta yolu ile, Faks ile veya kargo ile yollamanız. Belgeleriniz elimize geçtiği andan itibaren dosyanın ebatına ve yoğunluğuna göre size vereceğimiz gün içerisinde bitirip tekrar siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız