İngilizce Tercümanlık Refakat Hizmetleri

unnamed

İngilizce Tercümanlık Refakat Hizmetleri

İngilizce tercüman refakati hizmeti veren tercüme büromuz uluslararası tüm ticari aktiviteleriniz için ihtiyaç duyduğunuz İngilizce tercümanlık, İngilizce danışmanlık ve İngilizce refakat hizmetlerinde sizlere çözüm üretiyoruz. Deneyimli ve uzman İngilizce tercüman kadromuzla, yurtdışından gelen konuklarınıza refakat hizmeti ya da yurtdışına seyahatlerinizde sizlere tam zamanlı İngilizce tercümanlık refakat hizmeti sağlıyoruz;

Yurtdışından gelen konuklarınızı karşılama çeviri hizmeti

Yurtdışından gelen konuklarınıza İngilizce tercüman refakat rehberlik ve tercümanlık çeviri hizmeti

İş yemeklerinizde İngilizce bilen refakat ve tercümanlık çeviri hizmeti

Yurt içi ya da yurt dışı fuar organizasyonlarında İngilizce tercüman temsil ve refakat çeviri hizmeti

gibi ülkeler arası tüm ticari aktiviteleriniz için gereksinim duyduğunuz İngilizce tercümanlık, İngilizce danışmanlık ve İngilizce refakat hizmetlerinde sizlere kurumsal çözümler sunuyoruz.

Yurt içi ya da yurt dışı is görüşmelerinizde İngilizce tercümanlık ve refakat çeviri hizmeti

İngilizce Eşlik, Refakat tercümesinde, İngilizce tercüman arkadaşlarımız gideceğiniz ülkeye yaptığınız iş gezisi esnasında ya da aynı şekilde yurtdışı ülkelerden gelen misafirleriniz olduğunda sizlere eşlik ederek, iletişim konusunda sizlere yardımcı olurlar. Türkiye ya da yurtdışında olan fuar organizasyonlarınız için de İngilizce tercüman refakati hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İngilizce refakat hizmetlerimiz dâhilinde, dilerseniz, ek olarak yolcunuzu karşılama hizmeti, Özel Şehir Turu, İngilizce rehberlik hizmetleri gibi ek taleplerde de bulunabilirsiniz.

İngilizce dilinde kongre, İngilizce seminerler gibi yüksek sayıda katılımcının bulunduğu toplantılarda sizi veya firmanızı tanıyan, konuya hakim, İngilizce iletmek istediklerinizi İngilizce dilde doğru ve anlaşılır olarak tercüme ettirmek, artık profesyonel İngilizce çevirmenlik büroları vasıtası ile çok kolay, İngilizce tercüman refakat hizmeti konusunda olsun, ister yazılı, görüntülü dokümanların ingilizce tercümanlık işlemleri konusunda olsun İngilizce refakat hizmeti veren tercüme büromuz, sizin ve firmanızın çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir.

İngilizce refakat tercüme hizmeti, adından da anlaşılacağı üzere, İngilizce tercümanın müşterinin yaptığı görüşme, toplantı ve gezilerde refakat ederek sözlü çeviri hizmeti sunmasıdır. Yurtiçi ve yurtdışı toplantı ve seyahatlerinizde önemli bir destekçi ile rahat ve verimli bir sonuç elde etmek isterseniz, İngilizce refakat tercüme büromuz sizin için çok uygun bir hizmet sunacaktır.