İngilizce Teknik Şartname Tercümesi

unnamed

İngilizce Teknik Şartname Tercümesi

Teknik şartname; ortaya konulacak veya üretilecek bir mahsulün veya ürünün mekanik, fiziksel, estetik ve kimyasal niteliklerini taşıyan dosya veya dokümanlara teknik şartname denir.

Bu dosya veya dokümanların Türkçe’den İngilizce diline çeviri işlemi ise ingilizce teknik şartname tercümesi veya ingilizce teknik şartname çevirisi olarakta kullanılabilir.

İngilizce Teknik Şartname Çevirisi

Türkçe Teknik şartnamelerin İngilizce çevirilerinde tanımlamalar gerçek olarak ortaya konulmalı nitelikler ölçülebilir, anlaşılır ve net olmalıdır.

İngilizce İdari Şartname Tercüme

İsminden de anlaşılacağı gibi idarelerin, kamu kuruluşlarının satın alma, satma işlemi, ihale, kiraya verme gibi faaliyetleri düzenlemek amacıyla belirledikleri koşulları işin özel veya teknik koşullarını ayrıntılarını gösteren belgelere idari şartname denir. Bunların tercümesi de idari şartname çevirileri olarak adlandırılır.

İngilizce teknik şartname tercüme, İngilizce teknik şartname çeviri, İngilizce teknik şartname çevirisi, İngilizce teknik şartname tercümesi, İngilizce yeminli şartname tercüme, İngilizce idari şartname İngilizce çeviri, İngilizce Türkçe şartname tercüme, Türkçe İngilizce şartname çeviri,