İngilizce Reklam Tercümesi

unnamed

İngilizce Reklam Tercümesi

Globalleşen ve büyüyen dünyamızda İngilizce reklamın hayatımızda ne kadar çok önem kazandığı herkes tarafından bilinmektedir. Onun için siz değerli müşterilerimizin yapacağı her bir İngilizce reklam tercümesi, şirketiniz adına ne kadar hayati bir önem taşıdığını unutmayınız. Ama özellikle İngilizce reklam tercümelerinizde dikkatli olmanız sizin ve şirketinizin değerini arttıracağı veya azaltacağı bir gerçektir. Çünkü yapılan reklamın tercümesi eğer sizin vermek istediğiniz mesajı karşı tarafa iyi bir şekilde aktarmıyorsa, bu İngilizce reklamınızın kalitesini azaltacaktır.

İngilizce reklam metni, İngilizce reklam broşürü, İngilizce sunum çalışmaları, İngilizce reklam kataloğu, İngilizce reklam filmi deşifresi, İngilizce reklam CD’si, İngilizce DVD’si alt yazıları, İngilizce gazetelerdeki reklam, İngilizce ilanlar ve benzeri konularda verdiğimiz İngilizce reklam tercüme hizmetimizdir.

İhtiyaç duyulması halinde İngilizce reklam, İngilizce grafik çalışmaları konularında hizmet vermekteyiz. İngilizce Kitap katalog ve broşürlerin, sayfa yapısını koruyacak şekilde İngilizce tercümeleri, yerleştirme işlemleri, Türkçe dilinden İngilizce diline veya İngilizce dilinden Türkçe ‘ye tercüme yapılmasını istediğiniz, İngilizce resimli, İngilizce şekilli, İngilizce kitap katalog ve broşürleriniz, orijinal sayfadan tarayarak veya bize ulaştıracağınız orijinal dosya kayıtlarından, bire bir İngilizce tercümesi yapılarak word, pdf formatında kaydedilerek sizlere sunulur.

İngilizce diline çevrilmiş veya İngilizceden Türkçeye Kitap katalog veya broşürleriniz, hedeflenen dile çevrildikten sonra matbaada basılmasını düşünüyorsanız, yerleştirme ve grafik işlemleri konusunda ayrıca hizmet vermekteyiz.

İngilizce reklam çevirisi birçok diğer çeviri metinlerinin aksine kesinlikle reklam çeviri konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. İngilizce veya Türkçe tercümesi istenilen reklam içeriği; duygu, anlam, ifade ve kullanımı kusursuz bir şekilde çevrilen hedef dile yansıtıla bilinmelidir. İngilizce dilden Türkçe'ye ya da Türkçe'den İngilizce dile çevrilecek ilan çevirisi, alt yazı çevirisi, slogan veya fikri; uzman reklam çevirme kadromuz tarafından özen ile ele alınır.

İngilizce Reklamcılık Çevirileri alanında uzman yeminli tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz.

İngilizce Matbaa Tercümeleri Çevirileri

İngilizce Reklam Metni

İngilizce Altyazı

İngilizce Dergi Tercümesi

İngilizce Haber Metni

İngilizce Gazete Makalesi

İngilizce Kartvizit

İngilizce Broşür Tercümesi Çevirisi

İngilizce Sunum

İngilizce Ürün Etiket

İngilizce Kitapçık

İngilizce CD, VCD, DVD

İngilizce Yazılım Tercümesi Çevirisi

İngilizce Makale Tercümesi - Makale çevirisi

İngilizce Katalog Tercümesi Çevirisi

İngilizce Kitap Tercümesi - Kitap çevirisi

İngilizce reklam çalışmaları firmanızın bilinirliği, prestiji ve insanların gözündeki değeri açısından son derece önemlidir. Ne yazık ki birçok firma uluslararası kulvarda yapılan reklam metinleri hataları nedeniyle hem prestij, hem de iş kaybına uğramaktadır.  İngilizce reklam metinleri çevirisi bu bağlamda ele aldığınızda firmanızın yurt dışındaki prestijini belirleyecek öğeler olarak karşınıza çıkmaktadır. İngilizce Reklam metni çevirisi yapılırken reklam yöntemi, hitap etmek istediğiniz kitle, sektörünüzle ilgili İngilizce terimler, sunulacak ürün veya hizmet kalitesi başta olmak üzere birçok önemli etken göz önünde bulundurulmalıdır. Her ne kadar bu etkenlerin büyük bir çoğunluğu reklam hizmeti almakta olduğunuz şirketler tarafından göz önünde bulundurulsa da, hitap edilecek kitlenin dil kullanımı ve iletişim alışkanlıkları gibi konularda önemli, dikkatli bir tecrübe gerekmektedir. Bu aşamada devreye girerek reklamınızın ve firmanızın hedeflerine yönelik en sağlıklı İngilizce reklam çevirisinin yapılabilmesi adına hizmetlerimizle sizlerin yanında yer almaktayız.  Yapılacak reklam çalışmalarınızın belirlediğiniz amaca ulaşabilmesi adına İngilizce reklam metinleri çevirisi son derece dikkatli bir şekilde hazırlanmalı ve kontrolleri özenle yapıldıktan sonra İngilizce tercümanlar tarafından kontrolleri sağlanmalıdır.