İngilizce Rehberlik Hizmeti

unnamed

İngilizce Rehberlik Hizmeti

Türkiye’nin her yerinde grup gezilerinde 1618 sayılı yasa gereği kokartlı profesyonel İngilizce bilen turist rehberi bulundurulması zorunludur. Profesyonel İngilizce Turist rehberi adayları üniversitelerin Turizm rehberliği bölümünde veya bakanlığın açtığı kursta gerekli eğitimi aldıktan sonra başarılı olurlarsa kokartlarını bakanlıktan alıp iş hayatına başlayabilirler. Bölgesel veya ülke bazında olmak üzere 2 tür İngilizce rehber vardır. Ayrıca gezilen alan ve o alanın hangi dilde bilgi verdiği hakkında daha iyi ve güvenilir bilgi edinmek için İngilizce rehber alınması önerilir.

İngilizce Bilen Rehber Seyahat Danışmanınız Olalım

15 yıldan beri tercüme ve turizm sektöründe çalışan İngilizce rehber, tercüman ekibimiz tecrübe ve bağlantılarıyla size Türkiye’nin her yerinde İngilizce rehberlik hizmeti sağlayabilmektedir. İngilizce Çeviri Bürosu olarak alanında uzman İngilizce rehberler ile yerli ve yabancı konuklara, kent içi ve kent çevresi turlar düzenlemekteyiz ve müşterilerimize sadece İngilizce rehberlik hizmeti sunuyoruz.

Siz sadece nasıl bir gezi düşündüğünüzü bize iletin, biz kişiye veya gruba özel İngilizce profesyonel rehberlik hizmetlerimiz ile programınızda yanınızda olalım.

Kişiye Özel İngilizce Rehberlik Hizmeti