Iğdır Tercüme Bürosu

unnamed

Iğdır Organize Sanayi Bölgesi İngilizce Tercüme Bürosu Hizmeti

Iğdır Organize Sanayi Bölgesi, Iğdır’ın en önemli sanayi merkezlerindendir. Iğdır, Iğdır Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet veren İngilizce Tercüme Büromuz, özellikle Türkiye'nin ve Iğdır'ın; büyük ve küçük ölçekli işletmelerinin bulunduğu Iğdır Sanayi Bölgesi’nde, tecrübeli ve profesyonel İngilizce tercüman ekibiyle İngilizce tercüme hizmeti vermektedir.  

Sanayinin uygun görülen alanlarda yapılanmasını sağlamak, kentleşmeyi yönlendirmek, çevre sorunlarını önlemek, bilgi ve iletişim teknolojilerinden yararlanmak, imalat sanayi türlerinin belirli bir plan dahilinde yerleştirilmeleri ve geliştirilmeleri amacıyla, çağın gerektirdiği teknolojik donanım sağlanarak, uygun bölgeler gerekli altyapı hizmetleriyle donatılarak, Iğdır’a Iğdır Organize Sanayi Bölgesi adı altında, sanayi için tahsis edilmiştir. Türkiye'de 2008 yılı itibariyle, yer seçimi, kamulaştırma çalışmaları ve altyapısı tamamlanmış, tam anlamıyla hizmet veren yaklaşık 150 adet organize sanayi bölgesi bulunmaktadır. İngilizce çeviri bürosu olarak Iğdır Organize Sanayi Bölgesi’nde kurumsal firmalara, şahıs şirketlerine, ithalat ve ihracat yapan firmalara İngilizce tercümanlık hizmeti vermekle birlikte, Iğdır Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan firmalara sektörel alanda, teknik İngilizce tercümanlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yurtdışından, Iğdır Iğdır Organize Sanayi Bölgesi’ndeki firmanıza gelen misafirlerinize, refakatinizde, İngilizce dili alanında uzman, konuya hakim Iğdır Iğdır Organize Sanayi Bölgesi’ne hizmet veren İngilizce tercüme ofisimizi arayarak İngilizce tercüman isteyebilirsiniz.  Sadece sözlü İngilizce tercümanlık hizmeti vermemekle birlikte yazılı, ardıl, teknik, hukuki, tıbbi, ticari yazışmalarınızı, dokümanlarınızı da İngilizce dilinden Türkçe diline, Türkçe dilinden İngilizce diline tercümelerini yapıyoruz.

Iğdır, Iğdır Organize Sanayi Bölgesi’ndeki noterlerde tercümanlarımızın İngilizce yemini olup noterden İngilizce yeminli noter onaylı tercümelerinizi yaptırabilirsiniz. İngilizce yeminli çevirmenlerimiz ve İngilizce noter onayı gerektiren evraklarınızın hazırlanması için Iğdır Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tercüme ofisimizle irtibat kurarak detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. İrtibat için iletişim bilgilerimizden faydalanabilirsiniz.

Iğdır Organize Sanayi Bölgesi’nde aranan İngilizce Tercüme alanları

 

Iğdır Iğdır İngilizce Tercüme, Iğdır Iğdır İngilizce Çeviri Bürosu, Iğdır Iğdır İngilizce Tercüman, İngilizce Çevirmen Iğdır Iğdır, Iğdır İngilizce Simultane Tercüman, İngilizce Rehber Iğdır Tercüme Bürosu, Iğdır Çeviri Bürosu, Iğdır Iğdır İngilizce Yeminli Tercüme, Iğdır Iğdır İngilizce Noter Onaylı Tercüme