Çanakkale Tercüme Bürosu

unnamed

Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi İngilizce Tercüme Bürosu Hizmeti

Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi, Çanakkale’nin en önemli sanayi merkezlerindendir. Çanakkale, Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet veren İngilizce Tercüme Büromuz, özellikle Türkiye'nin ve Çanakkale’nin; büyük ve küçük ölçekli işletmelerinin bulunduğu Çanakkale Sanayi Bölgesi’nde, tecrübeli ve profesyonel İngilizce tercüman ekibiyle İngilizce tercüme hizmeti vermektedir.  

Sanayinin uygun görülen alanlarda yapılanmasını sağlamak, kentleşmeyi yönlendirmek, çevre sorunlarını önlemek, bilgi ve iletişim teknolojilerinden yararlanmak, imalat sanayi türlerinin belirli bir plan dahilinde yerleştirilmeleri ve geliştirilmeleri amacıyla, çağın gerektirdiği teknolojik donanım sağlanarak, uygun bölgeler gerekli altyapı hizmetleriyle donatılarak, Çanakkale’ye Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi adı altında, sanayi için tahsis edilmiştir. Türkiye'de 2008 yılı itibariyle, yer seçimi, kamulaştırma çalışmaları ve altyapısı tamamlanmış, tam anlamıyla hizmet veren yaklaşık 150 adet organize sanayi bölgesi bulunmaktadır. İngilizce çeviri bürosu olarak Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi’nde kurumsal firmalara, şahıs şirketlerine, ithalat ve ihracat yapan firmalara İngilizce tercümanlık hizmeti vermekle birlikte, Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan firmalara sektörel alanda, teknik İngilizce tercümanlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yurtdışından, Çanakkale Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi’ndeki firmanıza gelen misafirlerinize, refakatinizde, İngilizce dili alanında uzman, konuya hakim Çanakkale Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi’ne hizmet veren İngilizce tercüme ofisimizi arayarak İngilizce tercüman isteyebilirsiniz.  Sadece sözlü İngilizce tercümanlık hizmeti vermemekle birlikte yazılı, ardıl, teknik, hukuki, tıbbi, ticari yazışmalarınızı, dokümanlarınızı da İngilizce dilinden Türkçe diline, Türkçe dilinden İngilizce diline tercümelerini yapıyoruz.

Çanakkale, Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi’ndeki noterlerde tercümanlarımızın İngilizce yemini olup noterden İngilizce yeminli noter onaylı tercümelerinizi yaptırabilirsiniz. İngilizce yeminli çevirmenlerimiz ve İngilizce noter onayı gerektiren evraklarınızın hazırlanması için Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tercüme ofisimizle irtibat kurarak detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. İrtibat için iletişim bilgilerimizden faydalanabilirsiniz.

Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi’nde aranan İngilizce Tercüme alanları

 

Çanakkale Çanakkale İngilizce Tercüme, Çanakkale Çanakkale İngilizce Çeviri Bürosu, Çanakkale Çanakkale İngilizce Tercüman, İngilizce Çevirmen Çanakkale Çanakkale, Çanakkale İngilizce Simultane Tercüman, İngilizce Rehber Çanakkale Tercüme Bürosu, Çanakkale Çeviri Bürosu, Çanakkale Çanakkale İngilizce Yeminli Tercüme, Çanakkale Çanakkale İngilizce Noter Onaylı Tercüme