Mustafakemalpaşa Tercüme Bürosu

unnamed

Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi İngilizce Tercüme Bürosu Hizmeti

Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi, Bursa’nın en önemli sanayi merkezlerindendir. Bursa, Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet veren İngilizce Tercüme Büromuz, özellikle Türkiye'nin ve Bursa'nın; büyük ve küçük ölçekli işletmelerinin bulunduğu Mustafakemalpaşa Sanayi Bölgesi’nde, tecrübeli ve profesyonel İngilizce tercüman ekibiyle İngilizce tercüme hizmeti vermektedir.  

Sanayinin uygun görülen alanlarda yapılanmasını sağlamak, kentleşmeyi yönlendirmek, çevre sorunlarını önlemek, bilgi ve iletişim teknolojilerinden yararlanmak, imalat sanayi türlerinin belirli bir plan dahilinde yerleştirilmeleri ve geliştirilmeleri amacıyla, çağın gerektirdiği teknolojik donanım sağlanarak, uygun bölgeler gerekli altyapı hizmetleriyle donatılarak, Bursa’ya Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi adı altında, sanayi için tahsis edilmiştir. Türkiye'de 2008 yılı itibariyle, yer seçimi, kamulaştırma çalışmaları ve altyapısı tamamlanmış, tam anlamıyla hizmet veren yaklaşık 150 adet organize sanayi bölgesi bulunmaktadır. İngilizce çeviri bürosu olarak Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurumsal firmalara, şahıs şirketlerine, ithalat ve ihracat yapan firmalara İngilizce tercümanlık hizmeti vermekle birlikte, Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan firmalara sektörel alanda, teknik İngilizce tercümanlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yurtdışından, Bursa Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki firmanıza gelen misafirlerinize, refakatinizde, İngilizce dili alanında uzman, konuya hakim Bursa Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ne hizmet veren İngilizce tercüme ofisimizi arayarak İngilizce tercüman isteyebilirsiniz.  Sadece sözlü İngilizce tercümanlık hizmeti vermemekle birlikte yazılı, ardıl, teknik, hukuki, tıbbi, ticari yazışmalarınızı, dokümanlarınızı da İngilizce dilinden Türkçe diline, Türkçe dilinden İngilizce diline tercümelerini yapıyoruz.

Bursa, Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki noterlerde tercümanlarımızın İngilizce yemini olup noterden İngilizce yeminli noter onaylı tercümelerinizi yaptırabilirsiniz. İngilizce yeminli çevirmenlerimiz ve İngilizce noter onayı gerektiren evraklarınızın hazırlanması için Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tercüme ofisimizle irtibat kurarak detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. İrtibat için iletişim bilgilerimizden faydalanabilirsiniz.

Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde aranan İngilizce Tercüme alanları

 

Bursa Mustafakemalpaşa İngilizce Tercüme, Bursa Mustafakemalpaşa İngilizce Çeviri Bürosu, Bursa Mustafakemalpaşa İngilizce Tercüman, İngilizce Çevirmen Mustafakemalpaşa Bursa, Mustafakemalpaşa İngilizce Simultane Tercüman, İngilizce Rehber Mustafakemalpaşa Tercüme Bürosu, Mustafakemalpaşa Çeviri Bürosu, Bursa Mustafakemalpaşa İngilizce Yeminli Tercüme, Bursa Mustafakemalpaşa İngilizce Noter Onaylı Tercüme